Młodzieżowy test ProstaEkonomia.pl

PAFERE WIDEO

Polacy wciąż wykazują się znikomą wiedzą w kwestiach ekonomicznych. Problemy z rozumieniem związków przyczynowo-skutkowych podstawowych procesów gospodarczych mają nie tylko tzw. zwykli ludzie, ale także decydenci na różnych stanowiskach – twierdzi Tomasz Ulatowski, lider Stowarzyszenia “Wolni Obywatele” w Ciechanowie.

Częściowej choćby zmianie tego stanu rzeczy służyć ma konkurs “Młodzieżowy test ProstaEkonomia.pl”, którego współorganizatorem jest właśnie ciechanowski oddział Stowarzyszenia “Wolni Obywatele” oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie i Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie. Oferta konkursowa skierowana jest do młodzieży nie tylko szkół o profilu ekonomicznym, ale także do wszystkich innych. Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody. Dodajmy, że jednym z partnerów konkursu jest Fundacja PAFERE.

CYTAT TYGODNIA

O szczegółach “Młodzieżowego testu ProstaEkonomia.pl” mówił m.in. sam Tomasz Ulatowski w audycji Katolickiego Radia Diecezji Płockiej w dniu 15 marca 2018 roku. Zachęcamy do wysłuchania tej audycji…

Plakat konkursowy:

CYTAT TYGODNIA
Poprzedni artykułBank JP Morgan w Polsce – „sukces polskiej gospodarki”
Następny artykułRzecz o profesorze Romanie Rybarskim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here