Młodzieżowy test ProstaEkonomia.pl

PAFERE WIDEO

Polacy wciąż wykazują się znikomą wiedzą w kwestiach ekonomicznych. Problemy z rozumieniem związków przyczynowo-skutkowych podstawowych procesów gospodarczych mają nie tylko tzw. zwykli ludzie, ale także decydenci na różnych stanowiskach – twierdzi Tomasz Ulatowski, lider Stowarzyszenia „Wolni Obywatele” w Ciechanowie.

Częściowej choćby zmianie tego stanu rzeczy służyć ma konkurs „Młodzieżowy test ProstaEkonomia.pl”, którego współorganizatorem jest właśnie ciechanowski oddział Stowarzyszenia „Wolni Obywatele” oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie i Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie. Oferta konkursowa skierowana jest do młodzieży nie tylko szkół o profilu ekonomicznym, ale także do wszystkich innych. Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody. Dodajmy, że jednym z partnerów konkursu jest Fundacja PAFERE.

O szczegółach „Młodzieżowego testu ProstaEkonomia.pl” mówił m.in. sam Tomasz Ulatowski w audycji Katolickiego Radia Diecezji Płockiej w dniu 15 marca 2018 roku. Zachęcamy do wysłuchania tej audycji…

Plakat konkursowy:

Poprzedni artykułBank JP Morgan w Polsce – „sukces polskiej gospodarki”
Następny artykułRzecz o profesorze Romanie Rybarskim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj