Szkolenie Leadership Training for High Potential Leaders

PAFERE WIDEO

Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, że Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości, we współpracy z Fundacją PAFERE, organizuje wyjątkowe szkolenie Leadership Training for High Potential Leaders. Wydarzenie odbędzie się w Hotelu Dzikie Wino w Łasku (k. Łodzi) w dniach 26-28 lipca tego roku i będzie w pełni prowadzone w języku angielskim.

To szkolenie to niepowtarzalna okazja do nauki od najlepszych! Naszym głównym prelegentem będzie Peter Strupp, uznany ekspert w dziedzinie przywództwa, który przez lata doradzał liderom z największych firm na świecie. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i unikalnym podejściom, Peter Strupp przekaże uczestnikom najnowsze strategie zarządzania i przywództwa.

Podczas intensywnych warsztatów uczestnicy będą mieli szansę:

  • Poznać najnowsze strategie zarządzania i przywództwa,
  • Pracować nad swoimi umiejętnościami komunikacyjnymi i interpersonalnymi,
  • Wymieniać się doświadczeniami i nawiązywać wartościowe kontakty z innymi uczestnikami,
  • Rozwijać zdolności strategicznego myślenia i podejmowania decyzji.

Cena za udział w trzydniowym szkoleniu wynosi 1200 zł, jednak dzięki współpracy z PAFERE mamy dla Państwa specjalną zniżkę. Wystarczy, że przy rejestracji użyjecie kodu rabatowego PAFERE, a cena za szkolenie wyniesie tylko 800 zł!

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do rozwoju osobistego i zawodowego. Aby zarejestrować się na szkolenie, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową: Leadership Training for High Potential Leaders.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do szybkiej rejestracji.

Serdecznie zapraszam!

Z poważaniem,
Jacek Spendel
Prezes, Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości

Poprzedni artykułMniejszy. Swobodniejszy. Bardziej zdecentralizowany.
Następny artykułChiny: od głodu do cudu gospodarczego
Prezes Polsko-Amerykańskiej Fundacji Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego. Instruktor alpinizmu, podróżnik, działacz na rzecz wolności i rozwoju ekonomicznego w duchu wolnorynkowym, a także gorący zwolennik i orędownik demokracji bezpośredniej w stylu szwajcarskim. Autor książki „Fizyka życia”. Z zamiłowania nauczyciel, który chętnie poświęca czas zwłaszcza ludziom młodym, którzy wchodzą na wyboistą drogę prowadzenia własnego biznesu i inwestowania w rozwój osobisty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj