Ekonomia, polityka i etyka w jednym kursie

PAFERE WIDEO

Czy wiesz jaka jest różnica między wartością a ceną? A może potrafisz zdefiniować prawicę i lewicę? Świat jest pełen różnych koncepcji, definicji i mechanizmów, które nie łatwo jest zrozumieć. Kurs Podstawowy On-line pomoże Ci uporządkować swoją podstawową wiedzę z ekonomii, polityki i etyki. Pokaże jakie ma ono odniesienie do rzeczywistości, pozwoli zrozumieć artykuły naukowe i zachęci do zgłębiania nabytej wiedzy.

Kurs Podstawowy On-line rozpocznie się 30 sierpnia 2021r. Materiały na platformie e-learningowej będą dodawane co tydzień (w poniedziałki) przez pięć tygodni. Każdy materiał będzie dostępny od momentu udostępnienia aż do dnia egzaminów.

Każdy z naszych kursów zakończony jest egzaminem. Ci, którzy go zdadzą, otrzymają imienny certyfikat Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów i zostaną włączeni do grona absolwentów. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. W puli nagród można znaleźć: Staż w Polskiej Akademii Nauk w Wiedniu, stypendium na konferencję Liberty International World Conference czy bezpłatny udział w Kursie Podstawowym ASBiRO. Jest o co walczyć!

Zapisz się już teraz na: www.akademialiderow.edu.pl! Pospiesz się, zapisy trwają tylko do 29 sierpnia!

Poprzedni artykułSennholz: Dwa oblicza moralności
Następny artykułPoznawajcie po owocach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj