Marksizm celowo psuje ludzi

PAFERE WIDEO

„Jeżeli w człowieku zabije się umiejętność i chęć do twórczej pracy to, szczególnie na dzisiejszym poziomie cywilizacyjnym, gdzie każdy człowiek oczekuje, że w kontaktach jest prąd, w kranie jest woda, jeżdżą tramwaje, latają samoloty, w sklepach jest szynka, to mamy społeczeństwo, które nie potrafi wyprodukować tego, do czego się przyzwyczaiło. Oznacza to, że to społeczeństwo musi zakładać, że jedynym sposobem na korzystanie z tego dobrobytu jest kradzież” – mówi serwisowi Na Argumenty Krzysztof Karoń.

Zdaniem Karonia kradzież bezpośrednia jest o tyle niebezpieczna, że złodziej może dostać w głowę. Znacznie bezpieczniej jest stworzyć system umożliwiający kradzież. Najlepszy system to ten, który umożliwia kradzież anonimową. „Nie wiadomo kogo się okrada, i nie wiadomo że w ogóle się okrada. Jeśli ludzie od dawna żyją w chorym systemie to przyzwyczajają się do czerpania z niego korzyści” – twierdzi Karoń.

Jego zdaniem marksiści często trafnie opisywali rzeczywistość. Zrobili to jednak po to, by realizować zabójcze cele. Podstawą jest – według Karonia – pozbawienie ludzi kwalifikacji, a podstawą pozbawienia kwalifikacji jest demoralizacja ludzi już od najmłodszych lat.

„Jednym z elementów marksistowskiego marszu przez instytucje było wprowadzenie do nich degeneratów i różnych zboczeńców. Tak oswaja się ludzi z patologiami. Patologia staje się normą, a do władzy wybierani są złodzieje” – uważa Karoń.

Zapraszamy do obejrzenia całej wypowiedzi Krzysztofa Karonia.

Poprzedni artykułWe Francji rodzi się ruch oddolny na rzecz zmian. A w Polsce? – Jan Kubań dla wRealu24
Następny artykułDemokracja obywatelska młotem na demokrację przedstawicielską?

1 KOMENTARZ

  1. Trzeba być zdrowo trzepniętym, żeby promować tego idiotę Karonia. Ten człowiek bełkocze same nonsensy i jest najlepszą egzamplifikacją antykultury.Intelektualne zero!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj