PAFERE na Konferencji Prawicy Wolnościowej: Jak zmienić Polskę?

Pobierz e-booki

Gdzie leży klucz do zdobycia władzy? W masowym rozdawnictwie publicznego dobra, w obietnicach obdzielania przywilejami wybranych grup, perspektywie otrzymania czegoś za nic. W takim właśnie państwie żyjemy. Czy można to zmienić?

Jan Kubań, prezes Fundacji PAFERE, uważa, że jest na to szansa. Zaprezentował on swój pogląd na ten temat podczas IV Konferencji Prawicy Wolnościowej, która odbyła się w dniach 21-22 kwietnia 2018r. w Warszawie.

Wsparcie
Wspomóż PAFERE
Wspomóż PAFERE

Czym naprawdę jest RODO i jakie dla przedsiębiorców wynikną konsekwencje wprowadzenia nowych przepisów? Dlaczego rządzący zarzynają małą przedsiębiorczość? Kto nami rządzi? Czym jest “syndrom małego dziecka” i jak go przezwyciężyć? Czy znajdzie się wreszcie mityczny GURU i wszystko za nas pozałatwia? Kim są polscy wolnościowcy i czym jest zasada subsydiarności? Dużo pytań i precyzyjne odpowiedzi! Zapraszamy do wysłuchania prelekcji Jana Kubania i dalszego jej udostępniania.

Dodajmy, że w 68 minucie materiału wideo odczytane zostało przesłanie Jana M. Małka – założyciela Fundacji PAFERE, skierowane do uczestników konferencji.

Pobierz e-booki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here