Fundacja PAFERE – docieramy m.in. tam, gdzie stanowi się prawo

PAFERE WIDEO

Po raz kolejny przypominamy Państwu, że w ramach swojej działalności Fundacja PAFERE prowadzi m.in. internetowy kiosk, z którego pobrać można niezwykle cenne pozycje książkowe o charakterze edukacyjnym, promujące wolność gospodarczą i najlepszy – naszym zdaniem – dla obywateli model państwa.

Z naszymi publikacjami staramy się docierać jak najszerzej do ludzi, poprzez naszą stronę internetową oraz portale społecznościowe (Facebook i Twitter). Dużą wagę przywiązujemy do docierania do tych, którzy stanowią w Polsce prawo, a także tych, którzy mają wpływ na kształcenie przyszłych elit.

Jak informuje Paweł Florecki z PAFERE, zakończono właśnie wysyłkę książki Anatolija Fiedosiejewa – „Zapadnia  – człowiek i socjalizm”. Łącznie wysłanych zostało ponad 2200 egzemplarzy. „Jej odbiorcami byli wszyscy polscy parlamentarzyści, a także wybrane licea, organizacje pożytku publicznego i parafie” – mówi Paweł Florecki. Jak dodaje, książka trafiła także do bibliotek publicznych oraz do wielu dziennikarzy i przedsiębiorców.

Obecnie trwa wysyłka kolejnej wydanej przez Fundację pozycji – Joanny Lampki – „Czy wiesz, dlaczego nie wiesz, kto jest prezydentem Szwajcarii?”. „Dotychczas wysłaliśmy już 700 sztuk. Jej odbiorcy to głównie Organizacje Pożytku Publicznego, biblioteki, przedsiębiorcy z kapitałem szwajcarskim, domy kultury, parafie, a także dyrektorzy teatrów i klubów strzeleckich” – mówi Florecki. Jednak to jeszcze nie wszystko. Po wakacjach książkę otrzymać powinni także posłowie i senatorowie oraz nauczyciele podstaw przedsiębiorczości w liceach i profesorowie ekonomii wyższych uczelni.

Przypominamy, że każdy może pobrać te wymienione wyżej, jak i kilka innych pozycji książkowych, znajdujących się w naszym internetowym kiosku. Oto lista publikacji:

Choć są one darmowe, to jednak liczymy na dobrowolne wpłaty, które pozwolą nam na wydanie kolejnych pozycji. Dodajmy tylko, że wpłaty dokonać można w bardzo prosty sposób, podczas pobierania książki.

Poprzedni artykułNowy Ład – korzenie interwencjonizmu państwowego w USA
Następny artykuł100-lecie podatku dochodowego w Kanadzie. A miał być tylko na chwilę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj