Dziękujemy za przekazany jeden procent podatku dochodowego!

PAFERE WIDEO

Składamy Państwu serdeczne podziękowania, za wsparcie poprzez przekazanie 1% podatku dochodowego za rok 2018. Przekazane środki finansowe z różnych stron Polski (wpłaty dotarły do nas za pośrednictwem 78 urzędów skarbowych) utwierdzają nas w przekonaniu, że nie brakuje ludzi ideowych, którzy nie są obojętni na otaczającą nas rzeczywistość społeczno-ekonomiczną i przestrzeganie chrześcijańskich zasad w Naszym społeczeństwie.

Państwa 1% podatku podarowany na rzecz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego pomoże nam finansować bieżące i przyszłe projekty. Dziękujemy serdecznie za Wybór właśnie naszej Fundacji. Postaramy się nie zawieść Państwa zaufania i przypominamy jednocześnie, że gdyby mieli Państwo jakieś uwagi czy propozycje w zakresie naszej działalności, to pozostajemy do Państwa dyspozycji i jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Zachęcamy więc do kontaktu i dalszego zaangażowania na rzecz wolnorynkowej edukacji ekonomicznej.

Będziemy Państwu wdzięczni za pamięć i wsparcie, żywimy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Państwa życzliwość w przyszłym roku podatkowym.

Z Wyrazami Wdzięczności,
Zarząd Fundacji

Poprzedni artykułBastiat: Co widać i czego nie widać
Następny artykułŻycie publiczne jednak niepubliczne?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj