„Mentalność antykapitalistyczna” Ludwiga von Misesa – zwiastun książki

PAFERE WIDEO

Pierwsze polskie wydanie książki Ludwiga von Misesa – „Mentalność antykapitalistyczna” ukazało się na początku lat 90-tych … na Litwie. Było to możliwe dzięki własnemu tłumaczeniu oraz finansowemu wsparciu Jana M. Małka – późniejszego założyciela Fundacji PAFERE.

Brzmi to niemalże jak zamierzchła historia, zwłaszcza że wówczas książka ta rozchodziła się jak ciepłe bułeczki. Głód klasycznej myśli wolnorynkowej był wtedy niewyobrażalny. Wznowienie, kilka lat potem przez Wydawnictwo „Arcana”, tej książki, dobitnie o tym świadczy.

Dziś, skala dostępności nieco się zmieniła. Również nasza Fundacja – której w tamtym czasie jeszcze nie było – może sobie pozwolić na więcej. Dlatego proponujemy Państwu bezpłatne – czy to znaczy, że po socjalistycznemu? 😉 – wydanie „Mentalności antykapitalistycznej”. By zachęcić Państwa do skorzystania z naszej propozycji, przygotowaliśmy na tę okoliczność specjalny zwiastun wideo zachęcający do pobrania książki.

Ale – jak wiadomo – „nie ma darmowych obiadów”… Dlatego jeśli ktoś z Państwa miałby ochotę wesprzeć nasze dzieło, prosimy o takie wsparcie!!! Można to uczynić pobierając książkę klasyka liberalizmu, Ludwiga von Misesa – „Mentalność antykapitalistyczna”.

Poprzedni artykułWręczenie nagrody im. Frederica Bastiata Panu Janowi Michałowi Małkowi – założycielowi PAFERE
Następny artykuł„Ekonomia głównego nurtu” pod ostrzałem

1 KOMENTARZ

  1. Proponowałbym dodać opcję zasilenia fundacji w Bitcoinie, walucie wolnych ludzi. Zdecydowanie więcej osób zainteresowanych tematyką wolnego rynku woli utrzymywać swoje finanse w swobodnej, niezależnej, nieinflacyjnej walucie jak Bitcoin lub w złocie. Złoto do płatności się nie nadaje, ale Bitcoin, Ethereum lub inne kryptowaluty już tak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj