Weekend kapitalizmu zagościł w Warszawie

W Weekendzie udział wzięło około 400 słuchaczy z całej Polski.

„Weekend kapitalizmu” – pod takim tytułem, w dniach 18-19 listopada 2017 roku odbyła się w Warszawie konferencja, której głównym celem celem była promocja idei wolnorynkowego kapitalizmu i wolnej przedsiębiorczości.

Jej główny organizator, Tomasz Kołodziejczuk rozpoczynając dwudniowe spotkanie stwierdził, że chciałby doczekać czasu, gdy ulicami Warszawy przemaszeruje 60-tysięczny marsz zwolenników wolności. W Weekendzie udział wzięło około 400 słuchaczy z całej Polski, reprezentowane były również różne organizacje wolnorynkowe, w tym Fundacja PAFERE, która była nie tylko jednym z patronów przedsięwzięcia, ale także zaznaczyła swoją obecność stolikiem z fundacyjnymi publikacjami. Uczestnicy konferencji mogli zatem zapoznać się m.in. z książkami: Johna Bagota Glubba „Cykl życia imperium” oraz „Zapadnia – człowiek i socjalizm” Anatolija Fiedosiejewa.

„Weekend z kapitalizmem” zgromadził wielu ciekawych prelegentów, wśród nich znanych ekonomistów, a także przedsiębiorców, praktyków biznesu, którzy opowiadali się swojej pasji przedsiębiorczej i odpowiadali na liczne pytania z sali. Organizatorzy zapowiadają kontynuację podobnych imprez w przyszłości.

Więcej informacji o „Weekendzie kapitalizmu” znaleźć można na stronie organizatorów: http://weekendkapitalizmu.pl/
Fotoreportaże: na www.fb.com/weekendkapitalizmu
Materiały wideo z konferencji: https://www.youtube.com/results?search_query=nptv+weekend+kapitalizmu&page=&utm_source=opensearch

Poprzedni artykułJan Kubań: Warto schodzić z rządzeniem na sam dół
Następny artykułBył sobie Burmistrz… Dlaczego polityka Stefana Oleszczuka przyniosła efekty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj