Książka PAFERE „Zapadnia – człowiek i socjalizm” wyruszyła w Polskę!

PAFERE WIDEO
Przypominamy, że Fundacja PAFERE oferuje Państwu bogatą literaturę wolnorynkową nie tylko w ramach strony internetowej, ale prowadzi także internetowy kiosk, z którego pobrać można niezwykle cenne pozycje książkowe o charakterze edukacyjnym.

 

W naszej ofercie znajduje się jak dotąd 5 tytułów. Są to:

Wyjątkowość naszej oferty polega na tym, że książki te bez problemu można pobrać z naszego kiosku. Choć są one darmowe, to jednak liczymy na dobrowolne wpłaty, które pozwolą nam na wydanie kolejnych pozycji, które przyczynią się – mamy nadzieję – do wzrostu poziomu wiedzy Polaków na tematy ekonomiczne. Dodajmy tylko, że wpłaty dokonać można w bardzo prosty sposób, podczas pobierania książki.

Jednocześnie informujemy, że Fundacja PAFERE prowadzi aktualnie wysyłkę książki Anatolija Fiedosiejewa – „Zapadnia  – człowiek i socjalizm”. Dotychczas wysłanych zostało 1600 egzemplarzy. „Jej odbiorcami są wszyscy polscy parlamentarzyści, a także wybrane licea, organizacje pożytku publicznego i parafie” – mówi Paweł Florecki z Fundacji PAFERE. „Książka trafiła także do bibliotek publicznych oraz do wielu dziennikarzy i przedsiębiorców” – dodaje.

Fundacja PAFERE zakłada, że docelowo rozesłanych zostanie około 2500 egzemplarzy książki Anatolija Fiedosiejewa – miejmy nadzieję, że z pożytkiem dla Polski.

PSz

Poprzedni artykułOd etatu do własnego przedsiębiorstwa
Następny artykułKsiążka dla każdego: „Elementarz” Ballvé jak „Elementarz” Falskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj