Najprostszy sposób na islamizację

Pobierz e-booki

Czy ktoś z Was słyszał, by był problem z imigrantami na przykład w Szwajcarii? Ja też nie. Jedynym sensownym wyjaśnieniem tej sytuacji jest fakt, że tam każdy ma broń. A muzułmanie o tym wiedzą.

W obliczu nawały islamu na Europę powinniśmy być dobrze przygotowani do zapobiegania jej efektom. Wszyscy wiemy, co dzieje się w Austrii, Niemczech czy Francji. Wszyscy mamy żywe wspomnienia informacji dotyczących zamachów w Paryżu czy noworocznej nocy w Kolonii.

Wsparcie
Wspomóż PAFERE
Wspomóż PAFERE

Broń zapewnia spokój

Pomijając podstawowe efekty posiadania przez obywateli broni, tj. zwiększenie bezpieczeństwa, zmniejszenie przestępczości oraz przyspieszenie rozwoju gospodarki, uzbrojone społeczeństwo odstraszyłoby imigrantów. Nie słyszałem, by w Szwajcarii – gdzie społeczeństwo jest majętne – były problemy z islamistami. Niechciani goście robią największe awantury tam, gdzie społeczeństwo i władza krzyczą o błędnie pojmowanej tolerancji.

Gdyby terroryści chcieli zrobić podobne do paryskich zamachy w Genewie czy innym szwajcarskim mieście, skończyłoby się na kilku ofiarach. Wliczając w to samych terrorystów. Uzbrojone społeczeństwo jest w stanie się obronić także przed nimi. Służby nie zdążyłyby nawet odebrać informacji o ataku, a zamach już zostałby zakończony, zaś sprawcy unieszkodliwieni.

Si vis pacem, para bellum

Gdy na dyskotece w Murmańsku islamiści zaczęli zaczepiać kobietę, grupa Rosjan szybko zrobiła z nimi porządek. Policja zaś „poprawiła”. Czy ktoś słyszał, by w Rosji były problemy z imigrantami? No właśnie.

Tymczasem Zachód krzyczy – a nasz rząd wraz z nim – o rozbrajaniu społeczeństwa w imię pokoju i bezpieczeństwa. Przodują w tym Niemcy. Czy tam panuje pokój? Bynajmniej. Niemcy stały się miejscami regionami anarchii i wysokiej przestępczości. Brak powszechnego dostępu do broni w niczym nie pomaga.

Brak posiadania przez obywateli broni nie pomógł też Paryżowi. Gdyby ludzie posiadali broń, ocalono by ponad 100 osób. Gdzie był ten „europejski pokój i bezpieczeństwo”, gdy terroryści z ISIS zabijali zwykłych ludzi?

Należy pozwolić nam – zwykłym, uczciwym ludziom – nosić broń. To nasze prawo naturalne, którego ograniczanie jest uderzaniem w podstawowe prawa człowieka.

Nie będziemy się bać

Posiadając broń, nie będę bał się tego, że islamiści krążą po ulicy. W przypadku zaczepki, mogę się obronić. W przypadku ataku terrorystycznego, mogę zrobić coś więcej, niż tylko krzyczeć i uciekać jak baran po zboczu góry.

Gdy posiadanie broni będzie legalne, sami islamiści będą o wiele mniejszym problemem – mało który z nich będzie chciał z nożem lub maczetą atakować kogoś uzbrojonego w broń palną. A już tym bardziej ze świadomością, że pozostali przechodnie także są uzbrojeni.

Tak naprawdę kwestia prawa do posiadania broni w stosunku do nielegalnych imigrantów niczym nie różni się od posiadania jej w stosunku do pospolitych bandytów jak zorganizowanych przestępców. Skutki są te same: bezpieczeństwo, prewencja, dodatkowo rozwój gospodarczy. To jest proste i tylko głupiec tego nie dostrzega lub marginalizuje. Niestety, władza zdaje się nic sobie z tego nie robić.

Na koniec pewna myśl, propos wyborów w USA: Hilary Clinton głosi, że broń nie zapewnia nam bezpieczeństwa. Ona i jej podobni gadają takie głupoty, otoczeni ochroniarzami uzbrojonymi po zęby. Hipokryzja ze strony polityków oraz głupota ze strony motłochu, który ma prawa wyborcze, jest o wiele groźniejsza, niż 1 uzbrojony szaleniec w tłumie 99 uzbrojonych normalnych ludzi.

Pobierz e-booki
Pobierz za darmo e-book
Pobierz za darmo e-book

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here