John Galt School Poland 2023

PAFERE WIDEO

❗️ Chcesz zdobyć wiedzę z ekonomii i polityki, wygrywając przy tym w pełni opłacone wyjazdy na międzynarodowe konferencje? Zgłoś się już dziś na John Galt School Poland 2023! 

📣 John Galt School to seria ośmiu wykładów online, które dotyczą głównie zagadnień związanych z ekonomią, polityką i socjologią. Biorąc udział w kursie, doskonale poznasz filozofię Obiektywizmu, a znajomości zawarte podczas trwania projektu przetrwają na długie lata!

🎁 Wszyscy uczestnicy mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody m.in. zagraniczne stypendia, darmowe kursy i mnóstwo ciekawych książek!

⏰ Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 22 października, więc nie czekaj i zgłoś się już dziś. Na pewno nie pożałujesz! https://forms.gle/pDhunxNmZNDXTGsn9

Poprzedni artykułSmutne losy oślich stanów
Następny artykułDokąd żeglujecie, Europo i Zachodzie?
Prezes Polsko-Amerykańskiej Fundacji Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego. Instruktor alpinizmu, podróżnik, działacz na rzecz wolności i rozwoju ekonomicznego w duchu wolnorynkowym, a także gorący zwolennik i orędownik demokracji bezpośredniej w stylu szwajcarskim. Autor książki „Fizyka życia”. Z zamiłowania nauczyciel, który chętnie poświęca czas zwłaszcza ludziom młodym, którzy wchodzą na wyboistą drogę prowadzenia własnego biznesu i inwestowania w rozwój osobisty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj