Patronat PAFERE nad projektem WOLNOŚĆ POD LUPĄ

Foto. pixabay.com
PAFERE WIDEO

Szanowni czytelnicy, mamy zaszczyt i przyjemność poinformować, że objęliśmy patronatem projekt Wolność pod lupą, który jest organizowany przez naszych przyjaciół ze Stowarzyszenia Libertariańskiego.

Celem tego projektu jest przeprowadzenie sondażu metodą telefoniczną na istotnej statystycznie liczbie dorosłych Polaków i zapytanie respondentów o ich stosunek do wybranych poglądów i postulatów wolnościowych. Zespół naukowo-merytoryczny stworzył kwestionariusz ankietowy, który po zebraniu odpowiednich środków zostanie przekazany firmie specjalizującej się w badaniach opinii publicznej. Badanie to w całości zostanie sfinansowane z dobrowolnych wpłat niezależnych darczyńców i podmiotów prywatnych.

Wyniki sondażu odpowiedzą nam na pytania:

Jak wiele jest w Polsce osób o poglądach wolnościowych?

W których grupach społecznych poglądy wolnościowe są najpopularniejsze?

Które z postulatów wolnościowych mają największe poparcie w społeczeństwie?

Partnerami inicjatywy jest szereg organizacji prowolnorynkowych, w tym również Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego. Zdecydowaliśmy się wesprzeć projekt zarówno finansowo, jak i marketingowo, ponieważ jest zgodny z naszą misją i wspomoże jeden z naszych głównych celów: promocję wolności gospodarczej i wolnego handlu jako najskuteczniejszego, a zarazem najsprawiedliwszego systemu powodującego podnoszenie zamożności ludzi i narodów. Dzięki danym otrzymanym w badaniach społecznych możliwe stanie się sprofilowanie potencjalnych odbiorców przekazu organizacji wolnościowych, co znacznie zwiększy ich skuteczność.

Zachęcamy do wsparcia finansowego oraz promocyjnego zbiórki!

Szczegóły projektu znajdziecie Państwo na stronie internetowej: https://wolnoscpodlupa.slib.pl/

Jan Kubań

Poprzedni artykułWychodzenie z komunizmu. Polskie doświadczenie
Następny artykułSprawdź czy przypadkiem nie jesteś faszystą
Prezes Polsko-Amerykańskiej Fundacji Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego. Instruktor alpinizmu, podróżnik, działacz na rzecz wolności i rozwoju ekonomicznego w duchu wolnorynkowym, a także gorący zwolennik i orędownik demokracji bezpośredniej w stylu szwajcarskim. Autor książki „Fizyka życia”. Z zamiłowania nauczyciel, który chętnie poświęca czas zwłaszcza ludziom młodym, którzy wchodzą na wyboistą drogę prowadzenia własnego biznesu i inwestowania w rozwój osobisty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj