Połącz zabawę z nauką i wolnością – zapisz się na Liberty English Camp!

PAFERE WIDEO

Połącz zabawę z nauką i wolnością – zapisz się na Liberty English Camp!

 Jeśli interesuje Cię wolność, ćwiczyć swój angielski i odpoczywać z innymi miłośnikami wolności z całego świata, ta oferta jest dla Ciebie. Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości organizuje kolejny wyjazd z serii Liberty English Camp – tym razem odbędzie się on w Polsce, w Sobótce k. Wrocławia.

Będzie to nieformalne, pięciodniowe spotkanie, podczas którego entuzjaści wolności będą uczestniczyć w wykładach i debatach prowadzonych przez międzynarodowych ekspertów oraz, co najważniejsze, dobrze się bawić!

Być może będzie to dla Ciebie jedyna w życiu okazja, by spędzać czas nie tylko z rówieśnikami, ale także znanymi na arenie europejskiej działaczami czy politykami. W tym roku, naszym keynote speakerem będzie Jarosław Romańczuk – białoruski opozycjonista i najbardziej znany zwolennik austriackiej szkoły ekonomii z tego kraju.

Kiedy? 27-31 sierpnia 2017
Gdzie? Sobótka k. Wrocławia
Koszt? 140 EUR/570 PLN

Co zawiera cena? Zakwaterowanie, śniadania i obiadokolacje, program, eventy specjalne. Szczegóły i rejestracja: http://fundacjawip.org/liberty-english-camp-2017/

Wydarzenia z serii Liberty English Camp są organizowane kilka razy do roku w różnych częściach świata i gromadzą osoby zainteresowane krzewieniem idei wolności. Podczas seminariów, zgłębiamy tematykę wolnego handlu, przedsiębiorczości, osobistej wolności i odpowiedzialności. A co po wykładach? Nieformalna integracja i imprezy!

Poprzedni artykułWolnościowcy na 10-leciu PAFERE (relacja wideo)
Następny artykuł„Dzieje kapitalizmu” – drugie dno historii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj