Bastiat dla Stanisława Michalkiewicza

PAFERE WIDEO

Listopad 2016 roku zapisze się w historii Fundacji PAFERE pod znakiem odznaczeń i nagród. 22 XI br. Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski odznaczony został przez Prezydenta RP założyciel Fundacji PAFERE Jan M. Małek. Natomiast 26 XI br., przewodniczący Rady Programowej PAFERE Stanisław Michalkiewicz, podczas odbywającego się w sejmie Ogólnopolskiego Forum Organizacji i Ruchów Wolnościowych, odebrał nagrodę im. Fryderyka Bastiata.

Nagrodę im. Bastiata wręczono po raz pierwszy. Jest ona przyznawana za szczególne osiągnięcia na polu edukacji ekonomicznej i działalności na rzecz obrony wolności i własności.

Ogólnopolskie Forum Organizacji i Ruchów Wolnościowych odbyło się w ostatnią sobotę w sejmie. Wzięli w nim udział przedstawiciele partii politycznych o charakterze pro-kapitalistycznym oraz stowarzyszeń wolnościowych. Organizatorami spotkania byli posłowie na sejm RP, tworzący w parlamencie frakcję wolnościowców, a skupionych głównie w klubie Kukiz’15. W spotkaniu uczestniczył także prezes PAFERE – Jan W. Kubań.

Wkrótce zamieścimy relację filmową z tego wydarzenia.

Poprzedni artykułRadykalizm żłóbka
Następny artykułPrzebudzenie do wolności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj