O referendum konstytucyjnym. Dlaczego potrzebujemy nowej ustawy zasadniczej?

Przedstawiam swój głos w sprawie zmiany konstytucji i w sprawie referendum konstytucyjnego. Nie będą to żadne prawdy objawione prawnika-konstytucjonalisty tylko zdanie przedsiębiorcy, osoby myślącej zdroworozsądkowo... Więcej »

Wojna przeciw bogactwu

Jedną z mało zbadanych tajemnic historii jest wrogość społeczeństwa do swych największych dobroczyńców, do producentów bogactwa. Na każdym kontynencie i w każdej epoce ludzie, którzy górowali nad innymi... Więcej »

Jak długą żyją imperia i dlaczego upadają

O historii mówi się często, że jest nauczycielką życia. Ale jest również powiedzenie, że historia uczy, że jeszcze nikogo niczego nie nauczyła. Zapewne tej drugiej maksymy trzymają się ci wszyscy, którzy... Więcej »

Jednostka a społeczeństwo

Niedawno temu pewien mój przyjaciel, który z natury jest filozofem, podzielił się ze mną swoją refleksją: "Historia Stanów to historia walki między jednostką a całym społeczeństwem". Kilka dni... Więcej »

Jak pokonać marksizm?

Dobra zmiana dla Polski powinna przede wszystkim oznaczać całkowite wyrugowanie z mentalności naszego narodu wciąż obfitych złogów marksizmu. Więcej »

Jednym z największych błędów jest sądzenie programów politycznych i rządowych na podstawie ich zamiarów, a nie rezultatów
Milton Friedman

Magister PAFERE, II edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską, Warszawa, 27 lutego 2010

Tym razem spotkaliśmy się w Pałacu Sapiehów. Było niezwykle uroczyście. Nie zabrakło chwil wzruszenia, podziękowań, gratulacji. Uroczystą galę uświetniły interesujące wykłady na temat prywatnej przedsiębiorczości. Całą relacjęz II edycji Magistra obejrzeć można na kanale PAFERE TV, na YouTube.

Magister PAFERE, II edycja, 27 lutego 2010

Kto zwyciężył?

Relacja wideoData dodania: 2010-02-02 19:22:31
Artykul przeczytano 1807 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
niech tam tłumy łażą po Bieszczadzie Wysokima w Łupkowie niech krf3luje błogi spokf3jniech się da słyszeć cichy dźwięk gitaryniech przy ogniu siądzie gości prniaue stu, nie dwustu, nie czterystuale Ci ktf3rym Łupkf3w bliskido takiego usiądnięcia, pośpiewania, pobycia25 wrześniaja będęJurek Świerczyński ps.taki tekst napisałem na stronie Łupkowa przed pierwszym Łupstokiem. i choć trochę się zmieniło od tamtego czasu to prawdziwie miłym mi będzie kolejne takie spotkanie, teraz w Prełukach, a łupkowska dobra gwiazda myślę, że nie tylko mnie tu przyprowadzi jeszcze raz
Dodano: 2012-07-20 15:16:22
Dodał: ~llcmODCluYiVATgQ
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.