Grzegorz Braun o PAFERE: "To fundacja z kosmosu!"

Obchodzone niedawno X-lecie Fundacji PAFERE było m.in. świetną okazją do rozważań nie tylko nad tym, co dotąd udało się Fundacji osiągnąć, ale także do zastanowienia się nad tym, co dalej. Zachęcamy do... Więcej »

Jak ludzkie obyczaje ulegają deprawacji

Kiedy przed dwustu laty pisano Konstytucję Stanów Zjednoczonych, miała ona stać się przewodnikiem dla amerykańskiego eksperymentu wolności. W dzisiejszym społeczeństwie bardzo trudno jest jednak rozpoznać... Więcej »

Włosi otwierają rynek aptek

Włosi otwierają rynek aptek. Zauważyli, że regulacje dławią gospodarkę, która wpada w stagnację, a klienci płacąc więcej za towary i usługi. A jeszcze nie tak dawno jednym z argumentów PiSu za wprowadzeniem... Więcej »

Dylemat samarytanina

Wszyscy ci, którzy wspierają różne cele charytatywne lub gdy organizują charytatywną pomoc winni zadać sobie następujące pytanie: czy to co robię naprawdę pomaga ubogim czy też raczej utrzymuje ich w... Więcej »

Jak pokonać marksizm?

Dobra zmiana dla Polski powinna przede wszystkim oznaczać całkowite wyrugowanie z mentalności naszego narodu wciąż obfitych złogów marksizmu. Więcej »

Twierdzę, że naród, który próbuje dojść do dobrobytu poprzez nakładanie podatków na samego siebie przypomina człowieka, który stoi w wiadrze i próbuje podnieść je za uchwyt
Winston Churchill

Biznes Camp 2017 w Tomaszowie Mazowieckim

Już dziś rusza Biznes Camp, impreza, której głównym celem jest uczyć się, "jak mądrze prowadzić biznes i pomnażać swój majątek, żeby z każdym kolejnym rokiem wyniki były coraz lepsze, a Twoja ciągła obecność w firmie nie była niezbędna do dynamicznego rozwoju!".

Czyż nie brzmi interesująco? A jeśli dodać do tego jeszcze świetnych wykładowców oraz piękną okolicę, w której odbywać się będzie tegoroczny Camp - to właściwie komplet. Miło nam poinformować, że jednym z prelegentów będzie p. Jan Kubań - prezes Fundacji PAFERE, jednocześnie właściciel firmy QBS, która od lat z powodzeniem działa na rynku. Oprócz Jana Kubania, podczas Campu wysłuchać będzie można wielu innych przedsiębiorców, którzy zapoznają uczestników z praktyczną stroną prowadzenia własnej firmy.

Tegoroczny Biznes Camp odbywa się w Tomaszowie Mazowieckim w ośrodku wypoczynkowym "Przystań". Potrwa do 6 sierpnia br. Być może już dziś warto pomyśleć o przyszłorocznym obozie i w porę zarezerwować miejsce.

Strona organizatora:
https://biznes-camp.pl/

P
Data dodania: 2017-08-01 19:37:53
 
Artykuł skomentowano 0 razy
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.