Grzegorz Braun o PAFERE: "To fundacja z kosmosu!"

Obchodzone niedawno X-lecie Fundacji PAFERE było m.in. świetną okazją do rozważań nie tylko nad tym, co dotąd udało się Fundacji osiągnąć, ale także do zastanowienia się nad tym, co dalej. Zachęcamy do... Więcej »

Jak ludzkie obyczaje ulegają deprawacji

Kiedy przed dwustu laty pisano Konstytucję Stanów Zjednoczonych, miała ona stać się przewodnikiem dla amerykańskiego eksperymentu wolności. W dzisiejszym społeczeństwie bardzo trudno jest jednak rozpoznać... Więcej »

Włosi otwierają rynek aptek

Włosi otwierają rynek aptek. Zauważyli, że regulacje dławią gospodarkę, która wpada w stagnację, a klienci płacąc więcej za towary i usługi. A jeszcze nie tak dawno jednym z argumentów PiSu za wprowadzeniem... Więcej »

Dylemat samarytanina

Wszyscy ci, którzy wspierają różne cele charytatywne lub gdy organizują charytatywną pomoc winni zadać sobie następujące pytanie: czy to co robię naprawdę pomaga ubogim czy też raczej utrzymuje ich w... Więcej »

Jak pokonać marksizm?

Dobra zmiana dla Polski powinna przede wszystkim oznaczać całkowite wyrugowanie z mentalności naszego narodu wciąż obfitych złogów marksizmu. Więcej »

Twierdzę, że naród, który próbuje dojść do dobrobytu poprzez nakładanie podatków na samego siebie przypomina człowieka, który stoi w wiadrze i próbuje podnieść je za uchwyt
Winston Churchill

Fundacja PAFERE - docieramy m.in. tam, gdzie stanowi się prawo

Po raz kolejny przypominamy Państwu, że w ramach swojej działalności Fundacja PAFERE prowadzi m.in. internetowy kiosk, z którego pobrać można niezwykle cenne pozycje książkowe o charakterze edukacyjnym, promujące wolność gospodarczą i najlepszy - naszym zdaniem - dla obywateli model państwa.

Z naszymi publikacjami staramy się docierać jak najszerzej do ludzi, poprzez naszą stronę internetową oraz portale społecznościowe (Facebook i Twitter). Dużą wagę przywiązujemy do docierania do tych, którzy stanowią w Polsce prawo, a także tych, którzy mają wpływ na kształcenie przyszłych elit.

Jak informuje Paweł Florecki z PAFERE, zakończono właśnie wysyłkę książki Anatolija Fiedosiejewa - "Zapadnia  - człowiek i socjalizm". Łącznie wysłanych zostało ponad 2200 egzemplarzy. "Jej odbiorcami byli wszyscy polscy parlamentarzyści, a także wybrane licea, organizacje pożytku publicznego i parafie" - mówi Paweł Florecki. Jak dodaje, książka trafiła także do bibliotek publicznych oraz do wielu dziennikarzy i przedsiębiorców.

Obecnie trwa wysyłka kolejnej wydanej przez Fundację pozycji - Joanny Lampki - "Czy wiesz, dlaczego nie wiesz, kto jest prezydentem Szwajcarii?". "Dotychczas wysłaliśmy już 700 sztuk. Jej odbiorcy to głównie Organizacje Pożytku Publicznego, biblioteki, przedsiębiorcy z kapitałem szwajcarskim, domy kultury, parafie, a także dyrektorzy teatrów i klubów strzeleckich" - mówi Florecki. Jednak to jeszcze nie wszystko. Po wakacjach książkę otrzymać powinni także posłowie i senatorowie oraz nauczyciele podstaw przedsiębiorczości w liceach i profesorowie ekonomii wyższych uczelni.

Przypominamy, że każdy może pobrać te wymienione wyżej, jak i kilka innych pozycji książkowych, znajdujących się w naszym internetowym kiosku. Oto lista publikacji:

Ludwig von Mises - "Mentalność antykapitalistyczna"
Ludwig von Mises - "Planowany chaos"
Ludwig von Mises - "Biurokracja"
Joanna Lampka - "Czy wiesz, dlaczego nie wiesz, kto jest prezydentem Szwajcarii?"
Anatolij Fiedosiejew - "Zapadnia - człowiek i socjalizm"


Choć są one darmowe, to jednak liczymy na dobrowolne wpłaty, które pozwolą nam na wydanie kolejnych pozycji. Dodajmy tylko, że wpłaty dokonać można w bardzo prosty sposób, podczas pobierania książki.

PS
Data dodania: 2017-07-27 10:51:49
 
Artykuł skomentowano 0 razy
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.