O referendum konstytucyjnym. Dlaczego potrzebujemy nowej ustawy zasadniczej?

Przedstawiam swój głos w sprawie zmiany konstytucji i w sprawie referendum konstytucyjnego. Nie będą to żadne prawdy objawione prawnika-konstytucjonalisty tylko zdanie przedsiębiorcy, osoby myślącej zdroworozsądkowo... Więcej »

Wojna przeciw bogactwu

Jedną z mało zbadanych tajemnic historii jest wrogość społeczeństwa do swych największych dobroczyńców, do producentów bogactwa. Na każdym kontynencie i w każdej epoce ludzie, którzy górowali nad innymi... Więcej »

Jak długą żyją imperia i dlaczego upadają

O historii mówi się często, że jest nauczycielką życia. Ale jest również powiedzenie, że historia uczy, że jeszcze nikogo niczego nie nauczyła. Zapewne tej drugiej maksymy trzymają się ci wszyscy, którzy... Więcej »

Jednostka a społeczeństwo

Niedawno temu pewien mój przyjaciel, który z natury jest filozofem, podzielił się ze mną swoją refleksją: "Historia Stanów to historia walki między jednostką a całym społeczeństwem". Kilka dni... Więcej »

Jak pokonać marksizm?

Dobra zmiana dla Polski powinna przede wszystkim oznaczać całkowite wyrugowanie z mentalności naszego narodu wciąż obfitych złogów marksizmu. Więcej »

Jednym z największych błędów jest sądzenie programów politycznych i rządowych na podstawie ich zamiarów, a nie rezultatów
Milton Friedman

Ile wolności w krajach międzymorza?

W listopadzie 2016 roku Fundacja PAFERE organizowała międzynarodową konferencję pt.: "Ile wolności w krajach międzymorza" Wzięli w niej wówczas udział znamienici prelegenci z Polski, USA i Litwy.

Z uwagi na to, iż idea międzymorza została w ostatnich dniach tchnięta nowym duchem, zapraszamy do obejrzenia relacji z tej konferencji. Wśród prelegentów znajdziecie Państwo znane i szanowane nazwiska: Jan M. Małek (założyciel PAFERE), Stanisław Michalkiewicz (publicysta), prof. Boguslavas Gruževskis (Uniwersytet Wileński), Alejandro Chafuen (Atlas Economic Research Foundation), mec. Piotr Andrzejewski (polityk, adwokat, członek Trybunału Stanu), Tomasz Sommer ("Najwyższy Czas!").

Obejrzyj relację z konferencji...


Jan M. Małek, Stanisław Michalkiewicz i Boguslavas Gruževskis


Alejandro Chafuen, Piotr Andrzejewski i Tomasz Sommer
Data dodania: 2017-07-07 20:28:00
Artykul przeczytano 405 razy
 
Artykuł skomentowano 0 razy
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.