Ekonomia na jednej stronie

"To co sprawia, że jest ona najbardziej fascynującą jest to, że jej fundamentalne zasady są tak proste, że każdy jest w stanie je zrozumieć, jednak niewielu je rozumie" Milton... Więcej »

Moralna szansa przedsiębiorczości

Lata propagandy socjalistycznej, a potem mnogość nadużyć przy budowaniu nowego ustroju w Polsce, utrwaliły w wielu umysłach negatywny obraz biznesmena. Tymczasem we współczesnym społeczeństwie przedsiębiorcy... Więcej »

Nowy Ład - korzenie interwencjonizmu państwowego w USA

"W cieniu błękitnego orła, czyli co Nowy Ład zrobił gospodarce USA", Jana Jakuba Tyszkiewicza to książka którą warto przeczytać by spojrzeć na to co stało się w Stanach Zjednoczonych po Wielkim... Więcej »

Układ Wałbrzyski czyli western po polsku

Sytuacja jak w westernie: miasteczko, którym rządzi lokalny bogacz, mający na swoje usługi lokalnego szeryfa i wszystkie służby. Mamy strzały z broni palnej, podpalenia i pobicia. Gdzie? Miejsce –... Więcej »

Jak pokonać marksizm?

Dobra zmiana dla Polski powinna przede wszystkim oznaczać całkowite wyrugowanie z mentalności naszego narodu wciąż obfitych złogów marksizmu. Więcej »

To co sprawia, że jest ona najbardziej fascynującą jest to, że jej fundamentalne zasady są tak proste, że każdy jest w stanie je zrozumieć, jednak niewielu je rozumie
Milton Friedman o ekonomii

Ile wolności w krajach międzymorza?

W listopadzie 2016 roku Fundacja PAFERE organizowała międzynarodową konferencję pt.: "Ile wolności w krajach międzymorza" Wzięli w niej wówczas udział znamienici prelegenci z Polski, USA i Litwy.

Z uwagi na to, iż idea międzymorza została w ostatnich dniach tchnięta nowym duchem, zapraszamy do obejrzenia relacji z tej konferencji. Wśród prelegentów znajdziecie Państwo znane i szanowane nazwiska: Jan M. Małek (założyciel PAFERE), Stanisław Michalkiewicz (publicysta), prof. Boguslavas Gruževskis (Uniwersytet Wileński), Alejandro Chafuen (Atlas Economic Research Foundation), mec. Piotr Andrzejewski (polityk, adwokat, członek Trybunału Stanu), Tomasz Sommer ("Najwyższy Czas!").

Obejrzyj relację z konferencji...


Jan M. Małek, Stanisław Michalkiewicz i Boguslavas Gruževskis


Alejandro Chafuen, Piotr Andrzejewski i Tomasz Sommer
Data dodania: 2017-07-07 20:28:00
 
Artykuł skomentowano 0 razy
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.