Ekonomia na jednej stronie

"To co sprawia, że jest ona najbardziej fascynującą jest to, że jej fundamentalne zasady są tak proste, że każdy jest w stanie je zrozumieć, jednak niewielu je rozumie" Milton... Więcej »

Moralna szansa przedsiębiorczości

Lata propagandy socjalistycznej, a potem mnogość nadużyć przy budowaniu nowego ustroju w Polsce, utrwaliły w wielu umysłach negatywny obraz biznesmena. Tymczasem we współczesnym społeczeństwie przedsiębiorcy... Więcej »

Nowy Ład - korzenie interwencjonizmu państwowego w USA

"W cieniu błękitnego orła, czyli co Nowy Ład zrobił gospodarce USA", Jana Jakuba Tyszkiewicza to książka którą warto przeczytać by spojrzeć na to co stało się w Stanach Zjednoczonych po Wielkim... Więcej »

Układ Wałbrzyski czyli western po polsku

Sytuacja jak w westernie: miasteczko, którym rządzi lokalny bogacz, mający na swoje usługi lokalnego szeryfa i wszystkie służby. Mamy strzały z broni palnej, podpalenia i pobicia. Gdzie? Miejsce –... Więcej »

Jak pokonać marksizm?

Dobra zmiana dla Polski powinna przede wszystkim oznaczać całkowite wyrugowanie z mentalności naszego narodu wciąż obfitych złogów marksizmu. Więcej »

To co sprawia, że jest ona najbardziej fascynującą jest to, że jej fundamentalne zasady są tak proste, że każdy jest w stanie je zrozumieć, jednak niewielu je rozumie
Milton Friedman o ekonomii

Książka PAFERE "Zapadnia - człowiek i socjalizm" wyruszyła w Polskę!

Przypominamy, że Fundacja PAFERE oferuje Państwu bogatą literaturę wolnorynkową nie tylko w ramach strony internetowej, ale prowadzi także internetowy kiosk, z którego pobrać można niezwykle cenne pozycje książkowe o charakterze edukacyjnym.


W naszej ofercie znajduje się jak dotąd 5 tytułów. Są to:

Ludwig von Mises - "Mentalność antykapitalistyczna"
Ludwig von Mises - "Planowany chaos"
Ludwig von Mises - "Biurokracja"
Joanna Lampka - "Czy wiesz, dlaczego nie wiesz, kto jest prezydentem Szwajcarii?"
Anatolij Fiedosiejew - "Zapadnia - człowiek i socjalizm"

Wyjątkowość naszej oferty polega na tym, że książki te bez problemu można pobrać z naszego kiosku. Choć są one darmowe, to jednak liczymy na dobrowolne wpłaty, które pozwolą nam na wydanie kolejnych pozycji, które przyczynią się - mamy nadzieję - do wzrostu poziomu wiedzy Polaków na tematy ekonomiczne. Dodajmy tylko, że wpłaty dokonać można w bardzo prosty sposób, podczas pobierania książki.

Jednocześnie informujemy, że Fundacja PAFERE prowadzi aktualnie wysyłkę książki Anatolija Fiedosiejewa - "Zapadnia  - człowiek i socjalizm". Dotychczas wysłanych zostało 1600 egzemplarzy. "Jej odbiorcami są wszyscy polscy parlamentarzyści, a także wybrane licea, organizacje pożytku publicznego i parafie" - mówi Paweł Florecki z Fundacji PAFERE. "Książka trafiła także do bibliotek publicznych oraz do wielu dziennikarzy i przedsiębiorców" - dodaje.

Fundacja PAFERE zakłada, że docelowo rozesłanych zostanie około 2500 egzemplarzy książki Anatolija Fiedosiejewa - miejmy nadzieję, że z pożytkiem dla Polski.

PSz
Data dodania: 2017-06-26 21:51:23
 
Artykuł skomentowano 0 razy
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.