O referendum konstytucyjnym. Dlaczego potrzebujemy nowej ustawy zasadniczej?

Przedstawiam swój głos w sprawie zmiany konstytucji i w sprawie referendum konstytucyjnego. Nie będą to żadne prawdy objawione prawnika-konstytucjonalisty tylko zdanie przedsiębiorcy, osoby myślącej zdroworozsądkowo... Więcej »

Wojna przeciw bogactwu

Jedną z mało zbadanych tajemnic historii jest wrogość społeczeństwa do swych największych dobroczyńców, do producentów bogactwa. Na każdym kontynencie i w każdej epoce ludzie, którzy górowali nad innymi... Więcej »

Jak długą żyją imperia i dlaczego upadają

O historii mówi się często, że jest nauczycielką życia. Ale jest również powiedzenie, że historia uczy, że jeszcze nikogo niczego nie nauczyła. Zapewne tej drugiej maksymy trzymają się ci wszyscy, którzy... Więcej »

Jednostka a społeczeństwo

Niedawno temu pewien mój przyjaciel, który z natury jest filozofem, podzielił się ze mną swoją refleksją: "Historia Stanów to historia walki między jednostką a całym społeczeństwem". Kilka dni... Więcej »

Jak pokonać marksizm?

Dobra zmiana dla Polski powinna przede wszystkim oznaczać całkowite wyrugowanie z mentalności naszego narodu wciąż obfitych złogów marksizmu. Więcej »

Jednym z największych błędów jest sądzenie programów politycznych i rządowych na podstawie ich zamiarów, a nie rezultatów
Milton Friedman

Książka PAFERE "Zapadnia - człowiek i socjalizm" wyruszyła w Polskę!

Przypominamy, że Fundacja PAFERE oferuje Państwu bogatą literaturę wolnorynkową nie tylko w ramach strony internetowej, ale prowadzi także internetowy kiosk, z którego pobrać można niezwykle cenne pozycje książkowe o charakterze edukacyjnym.


W naszej ofercie znajduje się jak dotąd 5 tytułów. Są to:

Ludwig von Mises - "Mentalność antykapitalistyczna"
Ludwig von Mises - "Planowany chaos"
Ludwig von Mises - "Biurokracja"
Joanna Lampka - "Czy wiesz, dlaczego nie wiesz, kto jest prezydentem Szwajcarii?"
Anatolij Fiedosiejew - "Zapadnia - człowiek i socjalizm"

Wyjątkowość naszej oferty polega na tym, że książki te bez problemu można pobrać z naszego kiosku. Choć są one darmowe, to jednak liczymy na dobrowolne wpłaty, które pozwolą nam na wydanie kolejnych pozycji, które przyczynią się - mamy nadzieję - do wzrostu poziomu wiedzy Polaków na tematy ekonomiczne. Dodajmy tylko, że wpłaty dokonać można w bardzo prosty sposób, podczas pobierania książki.

Jednocześnie informujemy, że Fundacja PAFERE prowadzi aktualnie wysyłkę książki Anatolija Fiedosiejewa - "Zapadnia  - człowiek i socjalizm". Dotychczas wysłanych zostało 1600 egzemplarzy. "Jej odbiorcami są wszyscy polscy parlamentarzyści, a także wybrane licea, organizacje pożytku publicznego i parafie" - mówi Paweł Florecki z Fundacji PAFERE. "Książka trafiła także do bibliotek publicznych oraz do wielu dziennikarzy i przedsiębiorców" - dodaje.

Fundacja PAFERE zakłada, że docelowo rozesłanych zostanie około 2500 egzemplarzy książki Anatolija Fiedosiejewa - miejmy nadzieję, że z pożytkiem dla Polski.

PSz
Data dodania: 2017-06-26 21:51:23
 
Artykuł skomentowano 0 razy
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.