Demokracja konsumentów

Fragmenty książki "Interwencjonizm" Zapraszamy do zapoznania się z fragmentem książki Ludwiga von Misesa "Interwencjonizm", wydanej przez Wydawnictwo Arcana w 2000 roku. Fragment... Więcej »

Tragedia euro: UGW jako system wywołujący konflikty

Niedawne wybory w Grecji, porażka Nicolasa Sarkozy'ego we Francji, protesty w Hiszpanii, wciąż niestabilna sytuacja w strefie euro... Unijny serial trwa w najlepsze. Kiedy wreszcie nastąpi jego koniec?... Więcej »

Podsumowanie wizyty prof. Victora Claara

W ubiegłym miesiącu po raz drugi na zaproszenie PAFERE przyjechał do Polski prof. Victor Claar. Głównym celem podróży naszego gościa był udział w konferencji z okazji 5-lecia Fundacji PAFERE, co już relacjonowaliśmy.... Więcej »

Poznaj laureatów III edycji Magistra PAFERE i ich prace

21 kwietnia 2012 roku odbyła się uroczysta gala III edycji Konkursu Magister PAFERE. Uroczystość prowadził koordynator projektu, Konrad Rajca. Obecni byli jurorzy: dr Sebastian Musioł, prof. Michał Wojciechowski... Więcej »

Rząd jest jak przewód pokarmowy niemowlaka: na jednym końcu olbrzymi apetyt, na drugim zero odpowiedzialności
Ronald Reagan

Ćwicz język angielski na wolnościowym obozie!

Glenn Cripe, założyciel The Language of Liberty Institute (LLI) specjalnie dla portalu pafere.org
  Prezentujemy państwu, w formacie mp3, rozmowę z Glennem Cripe'm na temat przygotowań do tegorocznych wolnościowych obozów językowych.Jeden z serii obozów organizowany jest w Polsce! Jeśli chcesz spędzić kilka dni na dyskusjach o wolności, przedsiębiorczości, obejrzeć filmy, jakich próżno szukać w telewizji, już dziś rezerwuj termin między 7 a 12 września i dołącz do nas!

Więcej informacji na temat obozu znajdziesz na stronie: http://www.languageofliberty.org/
oraz: http://www.camp.koliber.org/
  Jeśli chcesz odsłuchać wywiadu, kliknij tu: nagranie trwa 4 minuty.



Data dodania: 2008-07-01 17:19:09
Artykul przeczytano 914 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
There are no words to dsceribe how bodacious this is.
Dodano: 2012-01-12 22:25:56
Dodał: ~nXXmucDTqlIfkzyeCcp
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.