O referendum konstytucyjnym. Dlaczego potrzebujemy nowej ustawy zasadniczej?

Przedstawiam swój głos w sprawie zmiany konstytucji i w sprawie referendum konstytucyjnego. Nie będą to żadne prawdy objawione prawnika-konstytucjonalisty tylko zdanie przedsiębiorcy, osoby myślącej zdroworozsądkowo... Więcej »

Wojna przeciw bogactwu

Jedną z mało zbadanych tajemnic historii jest wrogość społeczeństwa do swych największych dobroczyńców, do producentów bogactwa. Na każdym kontynencie i w każdej epoce ludzie, którzy górowali nad innymi... Więcej »

Jak długą żyją imperia i dlaczego upadają

O historii mówi się często, że jest nauczycielką życia. Ale jest również powiedzenie, że historia uczy, że jeszcze nikogo niczego nie nauczyła. Zapewne tej drugiej maksymy trzymają się ci wszyscy, którzy... Więcej »

Jednostka a społeczeństwo

Niedawno temu pewien mój przyjaciel, który z natury jest filozofem, podzielił się ze mną swoją refleksją: "Historia Stanów to historia walki między jednostką a całym społeczeństwem". Kilka dni... Więcej »

Jak pokonać marksizm?

Dobra zmiana dla Polski powinna przede wszystkim oznaczać całkowite wyrugowanie z mentalności naszego narodu wciąż obfitych złogów marksizmu. Więcej »

Jednym z największych błędów jest sądzenie programów politycznych i rządowych na podstawie ich zamiarów, a nie rezultatów
Milton Friedman

Polska bez PIT

Poseł Przemysław Wipler zainicjował niedawno ogólnopolską akcję "Polska bez PIT". Były poseł PiS przekonuje o szkodliwości podatku dochodowego, przytacza również dane liczbowe dotyczące biurokracji skarbowej zajmującej się sprawdzaniem PIT-ów.

Jeśli chciałbyś wiedzieć, ilu urzędników w skali kraju zajmuje się sprawdzaniem deklaracji podatkowych, obejrzyj relację wideo ze spotkania z Przemysławem Wiplerem, które odbyło się 27 maja 2013 roku w Piotrkowie Trybunalskim.

(Materiał przygotowała: Iwona Sztąberek)

Data dodania: 2013-06-04 23:31:20
Artykul przeczytano 1749 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
I echo the sentiments of norumues others who tremendously value Joe Mazza as a member of their Professional Learning Network (PLN). As I moved from a lurker to a contributor on Twitter, Joe was among the first educators to reach out with encouragement and resources. #ptchat was the first chat in which I participated and to which I return as much as I am able. His use of Epstein’s types of involvement has supported me in being more precise and intentional in reaching the families in my school community. His genuine commitment to helping families and schools connect is inspiring, and his willingness to serve and model for those of us miles away is much appreciated. I look forward to continued collaboration with him and am grateful for the growth I’ve experienced and extended to my school community through our connection.
Dodano: 2014-05-12 16:47:39
Dodał: ~vXGypiax4R0d
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.