O referendum konstytucyjnym. Dlaczego potrzebujemy nowej ustawy zasadniczej?

Przedstawiam swój głos w sprawie zmiany konstytucji i w sprawie referendum konstytucyjnego. Nie będą to żadne prawdy objawione prawnika-konstytucjonalisty tylko zdanie przedsiębiorcy, osoby myślącej zdroworozsądkowo... Więcej »

Wojna przeciw bogactwu

Jedną z mało zbadanych tajemnic historii jest wrogość społeczeństwa do swych największych dobroczyńców, do producentów bogactwa. Na każdym kontynencie i w każdej epoce ludzie, którzy górowali nad innymi... Więcej »

Jak długą żyją imperia i dlaczego upadają

O historii mówi się często, że jest nauczycielką życia. Ale jest również powiedzenie, że historia uczy, że jeszcze nikogo niczego nie nauczyła. Zapewne tej drugiej maksymy trzymają się ci wszyscy, którzy... Więcej »

Jednostka a społeczeństwo

Niedawno temu pewien mój przyjaciel, który z natury jest filozofem, podzielił się ze mną swoją refleksją: "Historia Stanów to historia walki między jednostką a całym społeczeństwem". Kilka dni... Więcej »

Jak pokonać marksizm?

Dobra zmiana dla Polski powinna przede wszystkim oznaczać całkowite wyrugowanie z mentalności naszego narodu wciąż obfitych złogów marksizmu. Więcej »

Jednym z największych błędów jest sądzenie programów politycznych i rządowych na podstawie ich zamiarów, a nie rezultatów
Milton Friedman

Magister PAFERE, edycja II - z naszego archiwum

Już 21 kwietnia 2012 roku spotykamy się w Warszawie na konferencji "Szara strefa - przyczyny i skutki dla gospodarki", która połączona będzie z uroczystą galą wręczenia nagród w III edycji konkursu Magister PAFERE.

Pierwsza edycja Magistra odbyła się w 2008 roku, a kolejna dwa lata później. Przypominamy dziś, jak to było podczas II edycji Magistra PAFERE w 2010 roku. Ówczesnej gali towarzyszyła konferencja "Przedsiębiorca - zawód czy powołanie". Cała uroczystość odbyła się 27 lutego w Pałacu Sapiehów. Mamy nadzieję, że ta relacja zachęci tych z Państwa, którzy dotąd nie podjęli decyzji, czy 21 kwietnia 2012 roku przybyć do Pałacu Chodkiewiczów (Siedziba Związku Rzemiosła Polskiego), przy ul. Miodowej 14, by wziąć udział w tegorocznej konferencji oraz gali wręczenia nagród Magister PAFERE.Obejrzyj cała relację na PAFERE TV...
Data dodania: 2012-04-05 18:40:50
Artykul przeczytano 1951 razy
 
Artykuł skomentowano 0 razy
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.