O referendum konstytucyjnym. Dlaczego potrzebujemy nowej ustawy zasadniczej?

Przedstawiam swój głos w sprawie zmiany konstytucji i w sprawie referendum konstytucyjnego. Nie będą to żadne prawdy objawione prawnika-konstytucjonalisty tylko zdanie przedsiębiorcy, osoby myślącej zdroworozsądkowo... Więcej »

Wojna przeciw bogactwu

Jedną z mało zbadanych tajemnic historii jest wrogość społeczeństwa do swych największych dobroczyńców, do producentów bogactwa. Na każdym kontynencie i w każdej epoce ludzie, którzy górowali nad innymi... Więcej »

Jak długą żyją imperia i dlaczego upadają

O historii mówi się często, że jest nauczycielką życia. Ale jest również powiedzenie, że historia uczy, że jeszcze nikogo niczego nie nauczyła. Zapewne tej drugiej maksymy trzymają się ci wszyscy, którzy... Więcej »

Jednostka a społeczeństwo

Niedawno temu pewien mój przyjaciel, który z natury jest filozofem, podzielił się ze mną swoją refleksją: "Historia Stanów to historia walki między jednostką a całym społeczeństwem". Kilka dni... Więcej »

Jak pokonać marksizm?

Dobra zmiana dla Polski powinna przede wszystkim oznaczać całkowite wyrugowanie z mentalności naszego narodu wciąż obfitych złogów marksizmu. Więcej »

Jednym z największych błędów jest sądzenie programów politycznych i rządowych na podstawie ich zamiarów, a nie rezultatów
Milton Friedman

21 kwietnia 2012: 5-lecie naszej Fundacji i gala wręczenia nagród konkursu Magister PAFERE

W dniach 20-26 kwietnia przyjedzie do Polski na nasze zaproszenie prof. Victor Claar, autor książki "Sprawiedliwy handel?". Gość weźmie m.in. udział w odbywającej się 21 kwietnia 2012 (sobota) w Warszawie konferencji z okazji 5-lecia Fundacji, połączonej z galą wręczenia nagród w konkursie Magister PAFERE.

Prof. Victor Claar był głównym gościem ubiegłorocznej konferencji PAFERE Liberty Weekend,  która odbyła się w dniach 21-23 października 2011 roku w Czeszowie na Dolnym Śląsku.

O szczegółach uroczystości informować będziemy na bieżąco na naszej stronie internetowej.

Zamów książkę prof. Claara...

Data dodania: 2012-03-05 18:13:30
Artykul przeczytano 1969 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
I've been surfing oninle more than three hours today, yet I never found any interesting article like yours. It's prettyworth enough for me. In my view, if all site owners and bloggers made good content as you did,the internet will be much more useful than ever before.Feel free to visit my blog post;
Dodano: 2015-10-23 08:28:53
Dodał: ~bMcQ2IM5KDC
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.