O referendum konstytucyjnym. Dlaczego potrzebujemy nowej ustawy zasadniczej?

Przedstawiam swój głos w sprawie zmiany konstytucji i w sprawie referendum konstytucyjnego. Nie będą to żadne prawdy objawione prawnika-konstytucjonalisty tylko zdanie przedsiębiorcy, osoby myślącej zdroworozsądkowo... Więcej »

Wojna przeciw bogactwu

Jedną z mało zbadanych tajemnic historii jest wrogość społeczeństwa do swych największych dobroczyńców, do producentów bogactwa. Na każdym kontynencie i w każdej epoce ludzie, którzy górowali nad innymi... Więcej »

Jak długą żyją imperia i dlaczego upadają

O historii mówi się często, że jest nauczycielką życia. Ale jest również powiedzenie, że historia uczy, że jeszcze nikogo niczego nie nauczyła. Zapewne tej drugiej maksymy trzymają się ci wszyscy, którzy... Więcej »

Jednostka a społeczeństwo

Niedawno temu pewien mój przyjaciel, który z natury jest filozofem, podzielił się ze mną swoją refleksją: "Historia Stanów to historia walki między jednostką a całym społeczeństwem". Kilka dni... Więcej »

Jak pokonać marksizm?

Dobra zmiana dla Polski powinna przede wszystkim oznaczać całkowite wyrugowanie z mentalności naszego narodu wciąż obfitych złogów marksizmu. Więcej »

Jednym z największych błędów jest sądzenie programów politycznych i rządowych na podstawie ich zamiarów, a nie rezultatów
Milton Friedman

Konkurs Magister PAFERE - I etap za nami

Dobiegł końca I etap kwalifikacji do konkursu Magister PAFERE na najlepszą pracę magisterską z dziedziny ekonomii. Dziękujemy za tak liczne Państwa zgłoszenia i gratulujemy wszystkim, których prace zostały zakwalifikowane do udziału w konkursie!
Przed nami II etap Magistra PAFERE, do którego zostanie wybranych 10 najlepszych prac. O wynikach kwalifikacji poinformujemy Państwa w styczniu. Życzymy powodzenia!

Data dodania: 2011-12-07 13:38:06
Artykul przeczytano 1963 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
vestibular Fits e9 para mim uma das metas que almejo cositqnuar, pois fazer parte de uma faculdade que supre as exigeancias dos alunos e9 fundamental para o futuro profissional. A Fits e9 sem dfavidas a primeira ope7e3o na minha busca por uma faculdade com extrutura curricular e fedsica.
Dodano: 2012-05-04 06:34:04
Dodał: ~aEYNJMPAT
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.