O referendum konstytucyjnym. Dlaczego potrzebujemy nowej ustawy zasadniczej?

Przedstawiam swój głos w sprawie zmiany konstytucji i w sprawie referendum konstytucyjnego. Nie będą to żadne prawdy objawione prawnika-konstytucjonalisty tylko zdanie przedsiębiorcy, osoby myślącej zdroworozsądkowo... Więcej »

Wojna przeciw bogactwu

Jedną z mało zbadanych tajemnic historii jest wrogość społeczeństwa do swych największych dobroczyńców, do producentów bogactwa. Na każdym kontynencie i w każdej epoce ludzie, którzy górowali nad innymi... Więcej »

Jak długą żyją imperia i dlaczego upadają

O historii mówi się często, że jest nauczycielką życia. Ale jest również powiedzenie, że historia uczy, że jeszcze nikogo niczego nie nauczyła. Zapewne tej drugiej maksymy trzymają się ci wszyscy, którzy... Więcej »

Jednostka a społeczeństwo

Niedawno temu pewien mój przyjaciel, który z natury jest filozofem, podzielił się ze mną swoją refleksją: "Historia Stanów to historia walki między jednostką a całym społeczeństwem". Kilka dni... Więcej »

Jak pokonać marksizm?

Dobra zmiana dla Polski powinna przede wszystkim oznaczać całkowite wyrugowanie z mentalności naszego narodu wciąż obfitych złogów marksizmu. Więcej »

Jednym z największych błędów jest sądzenie programów politycznych i rządowych na podstawie ich zamiarów, a nie rezultatów
Milton Friedman

Magister PAFERE - prace można nadsyłać do 30 listopada br.

30 października upłynął termin zgłaszania prac do konkursu Magister PAFERE na najlepszą pracę magisterską z dziedziny ekonomii. Jednak z uwagi na przepełnienie objętości naszego serwera część z Państwa prac mogła do nas nie dotrzeć. Za utrudnienia bardzo serdecznie przepraszamy.

Wszyscy z Was, którzy nie otrzymali informacji zwrotnej potwierdzającej zgłoszenie pracy do konkursu proszeni są o wysłanie jej ponownie na adres konkurs@pafere.org.  Mając na względzie umożliwienie wszystkim zainteresowanym udział w konkursie, Rada Konkursu Magister PAFERE zdecydowała się także na wydłużenie terminu nadsyłania prac do 30 listopada. W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem konkursu pod adresem k.rajca@pafere.org.

KR

Data dodania: 2011-11-03 14:22:57
Artykul przeczytano 2059 razy
 
Artykuł skomentowano 1 razy
Dodaj komentarz
Katarzyna Zgodko pisze:U, musialam cos pokrecic z mialem, bo swojego zdjatka nie widze. Najwyzej nastepnym razem.A podoba mi sie w tym momencie, po pierwszym rzucie oka 100 i 117 (to drugie takie uroczasno-pozytywne)VA:F [1.9.11_1134](from 17 votes)
Dodano: 2012-02-19 21:17:56
Dodał: ~WBnjFCJRogsItInMOq
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Operator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.